Pasākumi

Mēs organizējam bērnu nometnes, praktiski radošas darbnīcas, sporta aktivitātes, pārgājienus, ekspedīcijas un piedzīvojumu meklējumus, veselīga dzīves veida aktiviātes, deju un mūzikas nodarbības, radošās darbnīcas, kā arī modes skates un sporta spēles.

Bērnu nometnes >>

Vasaras brīvlaiks ir skaistākais laiks, kad gūt jaunus iespaidus, draugus un bagātīgas atmiņas. Tāpēc aicinām vecākus uzticēt savas atvasītes sertificētiem nometnes vadītājiem un pedagogiem, kas kopā ar bērniem plāno lieliski pavadīt vasaras brīvdienas. 

Plašāka informācija par aktuālajām bērnu vasaras nometnēm 2018. gadā ir apskatāma mājaslapā www.bindenti.lv un https://www.facebook.com/bindenti/. 


Radošās darbnīcas >>

Mēs organizējam praktiski radošas darbnīcas, sporta aktivitātes, pārgājienus, ekspedīcijas un piedzīvojumu meklējumus, veselīga dzīves veida aktiviātes, deju un mūzikas nodarbības, radošās darbnīcas, modes skates, sporta spēles.

Plašāka informācija par aktuālajām radošajām darbnīcām 2018. gadā tiks drīzumā publicēta un apskatāma www.attistibasparks.lv un https://www.facebook.com/attistibasparks/.Draugi un atbalstītāji

GRACI izvēlas smaidīgie un aktīvie! Graci produkti (musli, putras un ātri pagatavojami ēdieni) ir ar dabīgi augstu uzturvērtību,  ražoti vienā no zaļākajām valstīm pasaulē sadarbībā ar Norvēģijas un Latvijas zinātniekiem. Testēti Vācijas laboratorijās. 

Zinātnieces Dr.agr. Artas Kronbergas selekcionētais rudzu un kviešu krustojums - tritikāle - ir nozīmīgs šķiedrvielu, proteīna un B grupas vitamīnu avots. GRACI satur gan tritikāli, gan vairākus neparastus superproduktus. Ķirbis un ābols, malts ar mizu un sēklām, rudzupuķu ziedlapiņas, spināti, ingvers un kazenes ir tikai daži no tiem.

www.muesligraci.com

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.